COVID-19 atsargumo priemonės

Paso gamyba karantino metu

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas suvaldyti koronaviruso infekcijos plitimą, laikinai keičiama Migracijos departamento klientų aptarnavimo tvarka – siekiant klientus ir darbuotojus apsaugoti nuo galimų rizikų, šalyje paskelbto karantino dėl COVID-19 ligos metu klientams bus teikiamos tik elektroninės paslaugos, o dėl privalomųjų vizitų registruojamasi iš anksto internetu. Be išankstinės vizito rezervacijos atvykę klientai nebus aptarnaujami.

Laikinai nėra teikiama mobili atvykimo į namus ar kitą vietą paslauga.

Keičiasi ir kai kurių teritorinių skyrių darbo tvarka: Atkreipiame dėmesį į tai, kad laikinai stabdomas klientų aptarnavimas Neringoje, Rietave, Pagėgiuose, Kalvarijoje, Kazlų Rūdoje, Širvintose.

Atsižvelgiant į atskirų klientų grupių poreikius (asmenys nuo 60 metų amžiaus, neįgalūs asmenys, vaikai iki 5 metų ir besilaukiančios moterys), savivaldybėse, kuriose skelbiamas karantinas, sudaromos sąlygos pagamintus dokumentus atsiimti minėtų asmenų giminaičiams (vaikams, broliams, seserims, sutuoktiniams, anūkams ir proanūkiams), jeigu klientai pateikia laisvos formos sutikimą, kad jų dokumentus atsiimtų kiti asmenys. Išsamiau, apie dokumentų atsiėmimo tvarką skaitykite čia.

Daugiau atsakymų į svarbius klausimus ieškokite svetainės skiltyje DUK.