Svetainės informacija

Svetainės informacija / Kontaktai

Siekiame, kad internetu naudotis būtų paprasta kiekvienam, o jame prieinama informacija padėtų išspręsti kasdien kylančius klausimus bei palengvinti paslaugų gavimą tiems, kurie ne taip dažnai įpratę užsakinėti paslaugas bei atlikti rezervacijas internetu.

Norime, kad internetas palengvintų gyvenima ne tik naujausiomis technologijomis besidomintiems visuomenės nariams, bet visiems, kurie supranta šio parankaus išradimo privalumus ir nori juos išnaudoti taupydami savo laiką, energiją ir pinigus.

Sekite šią nuorodą, ir sužinosite kuo šiandien galime Jums padėti!

Svetainės informacija

Aktuali ir išsami informacija

Tai mūsų prioritetas. Stengiamės užtikrinti, jog čia talpinama informacija būtų aiškiai suprantama ir lengvai pasiekiama. Tai užtikrinti padeda reguliariai atnaujinama svetainė ir išsami DUK skiltis.

DUK Klausimai

Visi atsakymai vienoje vietoje

Greičiausias būdas gauti atsakymą į Jums rūpimą klausimą – apsilankymas nuolat pildomoje svetainės DUK skityje kur talpinami dažniausiai pasitaikantys klausimai ir atsakymai, kurie gali būti naudingi ir Jums.

Galimybė susisiekti

Galimybė parašyti žinutę

Jeigu susidūrėte su svetainės veikimo nesklandumais ar neradote aktualios, Jums reikalingos informacijos – galite užpildyti šiojie skiltyje esančia kontaktų formą. Tai leis mums greičiau reaguoti ir užtikrinti svetainėje talpinamos informacijos šviežumą bei aktualumą.

Nuo ko pradėti?

Turite klausimų, tačiau nežinote nuo ko pradėti?

Tuomet pasinaudokite šia interaktyvia paieška. Įveskite raktažodį, ar ieškomo teksto fragmentą ir svetainė Jus nukreips tinkama linkme.